2023 APIA Sp. z o.o | Wszystkie prawa zastrzeżone

Zwroty i reklamacje

Zwroty

Źle dobrany rozmiar, nieudany zakup?

Klienci APIA mają aż 21 dni na podjęcie decyzji - zwrot bądź wymianę zamówionych artykułów. Zwrotu artykułów (także tych przecenionych), można dokonać do 21 dni od momentu otrzymania przesyłki. Przyjmujemy jedynie nowe, nieużywane produkty. Możesz je przymierzyć jak w sklepie, ale uważaj, aby nie usuwać metek i nie zabrudzić lub uszkodzić butów. Powinny one być sprawdzane na miękkim podłożu np.: dywanie.

W celu zapewnienia sprawnego przewozu towaru podlegającego wymianie bądź zwrotowi zalecamy zapakowanie towaru w paczkę. Możesz użyć w tym celu oryginalne opakowanie towaru bądź paczki w której towar został doręczony. 

Procedura zwrotu

Jak rozpocząć procedurę zwrotu?

 1. Dokumenty zwrotu
  Wypełnij Formularz zwrotu i odeślij go na adres (lub dostarcz do jednego z naszych salonów):

  Apia sp. z o.o. 

  ul. Grunwaldzka 66
  80-244 Gdańsk

  lub pocztą elektroniczną: sklep@apia.pl

  Formularz zwrotu znajdziesz w swojej paczce lub możesz pobrać go online.

 2. Starannie zapakuj przesyłkę

 3. Termin wysyłki
  Towar wysyłasz na własny koszt, masz na to 14 dni od daty zgłoszenia zwrotu. Odeślij go dogodną dla siebie formą wysyłki na adres:

  Apia sp. z o.o. 
  ul. Grunwaldzka 66
  80-244 Gdańsk

  lub dostarcz do jednego z naszych sklepów.

Zwrot należności

Zwrot pieniędzy nastąpi maksymalnie do 14 dni od odnotowania przesyłki zwrotnej w naszym magazynie (nie dotyczy towarów uszkodzonych lub nie odesłanych). Poinformujemy Cię o tym mailowo.
Forma zwrotu należności zależy od metody płatności wybranej podczas składania zamówienia. W przypadku płatności „płatności gotówką przy odbiorze w salonach” zwrot należności nastąpi na podane konto bankowe.

Reklamacje

Przed rozpoczęciem procedury reklamacyjnej zachęcamy do kontaktu na sklep@apia.pl.
Wszelkie reklamacje związane z towarem lub realizacją umowy sprzedaży, Klient może kierować w formie pisemnej na adres sprzedawcy, korzystając z formularza zgłoszenia reklamacyjnego. Reklamowany towar powinien zostać przesłany wraz z reklamacją w formie pisemnej na adres:

Apia sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 66
80-244 Gdańsk

Sprzedawca w ciągu 14 dni od dnia otrzymania reklamowanego towaru wraz z reklamacją w formie pisemnej, ustosunkuje się do reklamacji towaru lub reklamacji związanej z realizacją umowy sprzedaży zgłoszonej przez Klienta.

Szczegółowe informacje zawarte są w Regulaminie.