2023 APIA Sp. z o.o | Wszystkie prawa zastrzeżone

Metody płatności

Na apia.com udostępniamy następujące metody płatności:

  • Przelew tradycyjny
  • Płatności Tpay
  • Przelewy24
  • Karta płatnicza
  • Płatność przy odbiorze
  • Płatność za pobraniem

Prosimy o dokonanie płatności w ciągu 7 dni od dnia złożenia zamówienia.

Zamówienia nie opłacone w tym terminie zostaną automatycznie anulowane a rezerwacja na towar zostanie zwolniona.

1. Przelew tradycyjny na konto bankowe

W Apia możesz zapłacić tradycyjnym przelewem z konta bankowego. W tytule przelewu wpisz koniecznie numer zamówienia internetowego. Ułatwi nam to identyfikację Twojego przelewu. W przypadku przelewu zwykłego czas realizacji zamówienia może się wydłużyć. Wynika to z czasu, który upływa pomiędzy wykonaniem przelewu, a jego zaksięgowaniem na naszym koncie: 

Bank Millennium S.A.
Nr rachunku: 72 1160 2202 0000 0001 3310 1744
Odbiorca: APIA sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 66, 80-244 Gdańsk

W tytule płatności prosimy podać:

  • numer zamówienia
  • imię i nazwisko osoby składającej zamówienie

Dane te są niezbędne do zrealizowania zamówienia.

2. Szybkie przelewy Tpay

Dzięki Tpay zarówno łatwo przyjmiesz jak i zrealizujesz płatności online, zaś Twoje pieniądze zawsze będą bezpieczne. Zwiększ zasięg swojego biznesu lub po prostu ciesz się szybkimi płatnościami od Tpay. Tpay oferuje zdecydowanie więcej możliwości niż inne systemy płatności internetowych. Wybierz najdogodniejszą dla siebie metodę płatności i dokonaj zapłaty aby sfinalizować transakcję. Tpay zapewnia Ci najszerszy wybór metod płatności: ponad 300 obsługiwanych kanałów w tym płatności kartą i PayPal oraz przelewy QR kodem.

 

tpay

3.  Przelewy24

W Apia możesz zapłacić szybkim przelewem internetowym. Wybierając tę metodę płatności zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24, w którym wskażesz swój bank. Następnie należy zalogować się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu. System Przelewy24 posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz wykorzystuje szyfrowanie SSL, zapewniające ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną i gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji. Po dokonaniu płatności wrócisz na stronę Apia, a Twoje zamówienie zostanie pomyślnie złożone.

Dostępne kanały płatności e-przelewu: 

Strona internetowa operatora płatności https://www.przelewy24.pl/

 

4. Płatność kartą płatniczą i portmonetką elektroniczną

W Apia akceptujemy karty MasterCard i Visa. Twoja karta płatnicza zostanie obciążona dopiero po wysłaniu przesyłki. W przypadku zwrotu towaru, kwota zostanie przelana z powrotem na rachunek Twojej karty płatniczej. Dane Twojej karty płatniczej są przesyłane za pomocą szyfrowania SSL. Dzięki temu wysokiemu standardowi bezpieczeństwa, zakupy w Apia za pomocą karty płatniczej są zawsze bezpieczne. Verified by VISA oraz MasterCard Secure Code, dzięki specjalnym procesom szyfrowania, umożliwiają wyjątkowo bezpieczne przeprowadzenie transakcji w Internecie za pomocą karty płatniczej. Na stronie Przelewy24 klient zostaje poproszony o podanie numeru karty kredytowej, na podstawie którego sprzedawca identyfikuje wystawcę karty. W zależności od indywidualnych ustawień konta bankowego, może nastąpić przekierowanie klienta do strony banku wystawcy. Zarówno w przypadku Verified by VISA jak i MasterCard Secure Code w trakcie przeprowadzania płatności klienci automatycznie zostaną przekierowani na stronę swojego banku. Tam następuje identyfikacja klienta, zazwyczaj poprzez podanie hasła (np. kod SMS wysłany na Twój numer telefonu komórkowego lub odczyt hasła wygenerowanego przez token). Jeśli tożsamość klienta zostaje potwierdzona, wówczas zostaje on ponownie przekierowany na stronę Apia, gdzie proces zakupu zostanie sfinalizowany.

 

Strona internetowa operatora płatności https://www.przelewy24.pl/

4. Płatność przy odbiorze w salonie

Jeżeli wybierzesz odbiór osobisty w jednym z naszych sklepów, za zamówienie możesz zapłacić przy odbiorze. 

5. Płatność za pobraniem

Jeżeli wybierzesz dostawę Pocztą Polską za pobraniem, za przesyłkę możesz zapłacić listonoszowi lub przy odbiorze w urzędzie pocztowym.