2023 APIA Sp. z o.o | Wszystkie prawa zastrzeżone

O nas

Firma APIA powstała w 1991 roku, kiedy w Gdańsku, przy ulicy Grunwaldzkiej 66, otworzyliśmy pierwszy sklep z markowym obuwiem. W ciągu kolejnych lat działalności otworzyliśmy salony obuwnicze w największych miastach Polski, a w naszej ofercie znalazły się buty największych światowych marek obuwniczych.

Obecnie sklepy APIA znajdują się w Gdańsku, Gdyni, Warszawie i Poznaniu.

Z początkiem 2009 roku postanowiliśmy rozszerzyć pole naszej działalności o sprzedaż internetową.

Od początku istnienia firmy naszymi głównymi celami są: oferowanie towarów najwyższej jakości z najlepszych fabryk obuwia na świecie oraz stworzenie w naszych salonach obuwniczych przyjemnej atmosfery.

Dążymy do tego, aby Nasi Klienci czuli się u nas swobodnie i korzystając z fachowej porady, wybrali dla siebie najlepsze buty.

Dzięki wieloletniej współpracy z fabrykami z Włoch, Hiszpanii i Portugalii sprzedajemy obuwie marki APIA.  Jest to obuwie, przy którego produkcji mamy bezpośredni wpływ na stylistykę i jakość wykonania. Buty APIA produkowane są w limitowanych kolekcjach, wyłącznie na nasze zamówienia i zgodnie z przygotowanymi przez nas projektami uwzględniającymi preferencje klientów. Głównym celem tworzenia butów z logo APIA jest oferowanie obuwia najwyższej jakości za przystępną cenę.

Oferta firmy APIA skierowana jest do całej rodziny. W kolekcji znajdziecie buty damskie, męskie i dziecięce, kolekcję torebek, toreb, plecaków oraz akcesoriów do pielęgnacji skór.

Obecnie w naszej ofercie znajduje się obuwie takich marek, jak: APIA, Officine Creative, Camper, Tommy Hilfiger, Colmar, Diadora, Högl, Igi&Co, Naturino, Primigi, Sorel, Keen, Blundstone, Ugg, JoGhost, Nando Muzi, Fabi oraz innych, mniej znanych, ale nie mniej interesujących marek obuwniczych.

Dbamy, aby oferowane przez nas obuwie było najwyższej jakości i spełniało Państwa oczekiwania.

Mamy nadzieję, że dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, którzy chętnie udzielają fachowych porad, zakupy u nas będą dla Państwa przyjemnością.

Serdecznie zapraszamy.

salony APIA