02-11-2021

Ponadczasowe sztyblety APIA

Ponadczasowe sztyblety APIA

Jesienno-zimowe stylizacje ze sztybletami można uznać za jeden z klasyków codziennej garderoby, dlatego w każdej naszej kolekcji damskich, męskich i dziecięcych butów APIA znajdziecie wygodne sztyblety.

W każdym sezonie staramy się o najlepsze modele sztybletów i od ponad 30 lat dbamy o to, aby nasze sztyblety nie zawiodły Waszych oczekiwań.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych sztybletów, które produkujemy z dbałośią o najwyższą jakość, w najlepszych fabrykach obuwniczych.

Kilka fasonów z kolekcji sztybletów APIA zyskało status ikon obuwniczych, np. sztyblety APIA Eterna. Te wygodne, eleganckie, sztyblety damskie na płaskim obcasie produkujemy przez wiele lat we włoskiej manufakturze i w każdym sezonie spotykamy się ze słowami uznania od zadowolonych klientek.

eleganckie sztyblety damskie APIA eterna

Damskie i męskie sztyblety APIA nie przestają być modne, bo łączą wszystkie cechy dobrego obuwia: są wygodne, łatwo się je zakłada, dobrze leżą i doskonale chronią nasze stopy. Dodatkowo sztyblety są bardzo uniwersalne i bezproblemowo komponują się w różnych stylizacjach.

apia shoes blundstone boots collection

Sztyblety damskie z kolekcji APIA proponujemy w nowoczesnych wersjach oraz w klasycznych, eleganckich fasonach.

W tym sezonie najmodniejsze są sztyblety z wyższą cholewką na grubszych podeszwach z wyraźnie zaznaczonym bieżnikiem. Takie botki jak APIA Abra, APIA New Abra czy APIA Evelyn znakomicie wyglądają zarówno w codziennych miejskich stylizacjach oraz w młodzieżowych zestawach w awangardowym stylu.

sztyblety damskie APIA Evelyn

W damskiej kolekcji sztybletów na uwagę zasługują kobiece sztyblety na słupkowych obcasach. Zgrabne, kobiece botki na słupki APIA Dora, APIA Apolonia czy APIA Adua z całą pewnością niebanalnie uzupełnią elegancki biznesowy look oraz stylizacje na wyjątkowe okazje.

brązowe sztyblety botki damskie APIA

Niezaprzeczalną zaletą sztybletów APIA jest to, że z łatwością można je wystylizować na wiele różnych sposobów. Dobrze wyglądają do eleganckich zestawów ubrań, jak również w codziennych, miejskich stylizacjiach i równie dobrze sprawdzają się podczas wyjazdów w plener.

sztyblety damskie APIA Aria

blundstone boots

blundstone -sztyblety-buty-apia

Kolekcja męskich sztybletów APIA również zaskakuje różnorodnością fasonów. Od eleganckich, męskich sztybletów w biznesowym stylu, przez designerskie, awangardowe sztyblety z wyższą cholewką włoskiej marki Officine Creative, po kultowe, casualowe, męskie botki Blundstone

sztyblety męskie APIA

sztyblety męskie APIA Issey Officine Creative

Blundstone 510 Mens Original Chelsea Boots

sztyblety damskie Blundstone buty APIA

W zależności od fasonu, rodzaju skóry i grubości podeszwy sztyblety damskie, męskie i dziecięce z kolekcji APIA znakomicie nadają się na różne okazje. Sztyblety pasują do biura, na spacer, na spotkanie z przyjaciółmi czy na weekendowe bądź wakacyjne wyjazdy.

Warto zapoznać się z naszą kolekcją ponadczasowych botków typu sztyblety.
Serdecznie zapraszamy do salonów obuwniczych APIA i na zakupy on-line.