17-11-2019

Kapsułowa garderoba na jesień i zimę - buty APIA i 303 Avenue

Kapsułowa garderoba na jesień i zimę - buty APIA i 303 Avenue

Z ogromną przyjemnością zaprezentowaliśmy kolekcję damskich butów APIA w duecie z marką 303 Avenue. Powstały zestawy ubrań, które znakomicie sprawdzą się jako inspiracje do tworzenia kapsułowej garderoby.

pokaz mody buty APIA 303Avenue.jpg

Stworzenie praktycznej i stylowej garderoby złożonej z ubrań i butów, które można swobodnie ze sobą zastawiać to marzenie wielu z nas. Dążenie do posiadania garderoby kapsułowej (capsule wardrobe) - minimalistycznej szafy w której nie ma rzeczy niedopasowanych i nienoszonych, to obecnie bardzo popularny trend.

Szafa z mniejszą ilością ponadczasowych ubrań dobrej jakości, które można ze sobą łączyć i zestawiać w zależności od pory roku, to bardzo rozsądny wybór, zgodny ze stylem życia podążającym w stronę zero waste/less waste.

Trend na tworzenie szaf kapsułowych, związane jest z rosnącą świadomością zagrożeń ekologicznych oraz rozwijającą się potrzebą zachowania zrównoważonego konsumpcjonizmu, wzywającego do dokonywania rozsądniejszych, bardziej przemyślanych zakupów. Obecnie staramy się dążyć do tego, by nasze ubrania były wybierane z większą świadomością, zwracamy uwagę na jakość wybieranych produktów, by mogły nam one dłużej posłużyć.  

Podstawą kapsułowej garderoby jest jakość nie ilość ubrań, natomiast odpowiednio dobrane akcesoria, pozwalają urozmaicać stylizacje.

To właśnie buty i torby nadają kapsułowej garderobie indywidualnego charakteru.

Wybierając buty do kapsułowych zestawów ubrań stawiamy na doskonałej jakości klasykę obuwniczą w modnej, odświeżonej wersji. Właśnie dlatego kolekcja butów APIA, zawsze znakomicie sprawdza się w kapsułowych zestawach ubrań.

Botki APIA ze zgrabnie wysmuklonym noskiem na efektownych, stożkowych obcasach, zamszowe kozaki-kowbojki Nando Muzi, stylowe monki – półbuty JoGhost zapinane na klamry, ponadczasowe, brązowe botki z postarzanej skóry marki Officine Creatiwe, luksusowe glany APIA czy niebanalne, wsuwane półbuty inspirowane obuwiem męskim, to tylko niewielka część z kolekcji damskich butów APIA, które możecie włączyć do swojej garderoby kapsułowej.

Najnowsze, kapsułowe propozycje APIA&303Avenue na jesień-zimę 2019/20 zaprezentowaliśmy podczas pokazów mody w Starym Browarze w Poznaniu. Perfekcyjnie przygotowany pokaz mody reżyserowany był przez Katarzynę Sokołowską a w roli modelek wystąpiły finalistki programu TopModelTVN

brązowe botki APIA pokaz mody Stefanel

sznurowane botki glany workery APIA

monk shoes damskie monki APIA JoGhost

zamszowe kozaki za kolano APIA Nando Muzi.jpg

loafersy APIA Officine Creative trendy jesien 2019

workery glany trzewiki APIA

botki ankle boots APIA officine creative

Garderoba kapsułkowa bardzo ułatwia rozwiązywanie codziennych dylematów związanych z tym, co na siebie włożyć. Pomaga nauczyć się komponować ze sobą ubrania w których dobrze wyglądamy i doskonale się czujemy.

Wstajesz rano i wiesz co na siebie włożyć - to marzenie wielu kobiet a garderoba kapsułowa to idea, która stara się sprostać temu wyzwaniu. 

Buty z najnowszego pokazu mody APIA znajdziecie w sklepie internetowym oraz w salonach obuwniczych APIA. Serdecznie zapraszamy.

pokaz mody APIA 303Avenue 14edycjaKlubuStaregoBrowar fotJWittchen (163)

Serdeczne podziekowania za wykonanie znakomitych zdjęć podczas pokazu mody dla fotografa Jakuba Wittchena.