Jak skompletować kapsułową garderobę oraz wybrać buty i ubrania pasujące do sylwetki

Buty z naszej damskiej kolekcji posłużyły stylistce Basi Józefiak do zaprezentowania codziennych stylizacji, w jej najnowszych poradnikach dotyczących umiejętnie skompletowanej damskiej garderoby.

Profesjonalna i zawsze pełna optymizmu Basia Józefiak, zebrała najistotniejsze wskazówki dotyczące dobrze dobranych stylizacji  w dwóch poradnikach, e-bookach "Ubierz się po swojemu" oraz "Garderoba kapsułowa od nowa".

Polecamy poradniki napisane przez Basię, bo pomagają poczuć się lepiej w swoim ciele, wspierają pewność siebie i z całą pewnością pomogą uniknąć pochopnych decyzji zakupowych.

Basia Józefiak podkreśla, że świadomość atutów własnej sylwetki oraz wybór dobrej jakości produktów i ich umiejętne zestawianie, pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

W pełni się z tym zgadzamy i cieszymy się, że nasze buty posłużyły jej za przykłady do komponowania stylizacji.

My również, wybierając fasony butów do naszych kolekcji, zawsze staramy się dbać o to, aby buty pasowały do różnych stylów ubierania i dobrze komponowały się w kapsułowej garderobie.

E-book "Ubierz się po swojemu" to praktyczny i przejrzysty przewodnik pomagający zdefiniować typy sylwetek oraz zręcznie dopasować do nich ubrania i buty. Przykładowe produkty pomagają od razu wprowadzić w życie omówione sposoby budowania stylizacji i mogą służyć za drogowskaz, rozsądną ściągę podczas zakupów, przydatną szczególnie teraz, w czasie wyprzedaży, kiedy kusi nas wiele produktów w obniżonych cenach.

ebook stylizacje Basia Jozefiak buty APIA

buty APIA e-book ubierz się Basia Józefiak

buty APIA e-book ubierz się Basia Józefiak

Kolejna propozycja Basi Józefiak czyli "Garderoba kapsułowa od nowa" to poradnik naszpikowany propozycjami pomagającymi zbudować niebanalną i praktyczną garderobę kapsułową, a zebrane przykłady to gotowe stylizacje uzupełnione najdrobniejszymi detalami.

garderoba kapsułowa Basia Józefiak

buty APIA e-book ubierz się po sowjemu Basia Józefiak

Wszytskie buty wykorzystane w poradniku znajdziecie z naszych salonach obuwniczych oraz w sklepie internetowym.

Serdecznie zapraszamy.