21-04-2021

Buty żeglarskie APIA Boat Shoes 77 Racing

Buty żeglarskie APIA Boat Shoes 77 Racing

APIA od wielu lat kibicuje oraz wspiera osiągnięcia żeglarskiej załogi z gdańskiego klubu 77 Racing Sailing Team i wspólnie z ekipą Piotra Tarnackiego, stworzyliśmy kolekcję bardzo wygodnych, żeglarskich półbutów męskich.

Buty żeglarskie z kolekcji APIA 77 Racing znakomicie nadają się zarówno na łódkę i na co dzień do casualowych, letnich stylizacji w wakacyjnym stylu.

buty zeglarskie apia 77 racing

apia 77 racing boat shoes

Liderem i założycielem teamu 77 Racing jest Piotr Tarnacki, który zawodowo żegluje od 1999 roku.  W klasie Micro zdobył najwyższe trofea, jest dziewięciokrotnym Mistrzem Świata, kilkanaście razy wygrywał Mistrzostwa Polski. Triumfator Pucharu Świata i Europy. Dwukrotnie odbierał nagrodę Żeglarza Roku. W 2018 i 2019 roku wyróżniony podczas Gdańskiej Gali Sportu dla 10. najlepszych sportowców.

Żeglarze 77 Racing Sailing Team od ponad 20 lat odnoszą duże sukcesy w najważniejszych regatach. 

APIA 77 Racing Team

W naszej kolekcji żeglarskich butów APIA 77 Racing znajdziecie kilka fasonów butów typu boat shoes w uniwersalnych kolorach: granatowym, jasnym brązie i szarości.

buty na łódkę boat shoes apia

Wszystkie buty APIA typu boat shoes uszyte zostały w limitowanych kolekcjach, specjalnie dla naszej marki w portugalskiej fabryce obuwniczej, specjalizującej się w produkcji półbutów męskich w casualowym, letnim stylu.

apia 77 racing boat shoes

APIA boat shoes wykonane zostały z najlepszych materiałów, z dbałością o najdrobniejsze detale dlatego znakomicie sprawdzą podczas upalnych dni. 

boat shoes pólbuty żeglarskie apia

Boat Shoes (buty na łódkę) lub Deck Shoes (buty pokładowe) to najpopularniejszy typ obuwia w  stylu sportowej elegancji

Klasyczne półbuty żeglarskie wykonane są z naturalnej skóry, posiadają jasną, gumową podeszwą i sznurowadła z grubego rzemienia. 

Buty żeglarskie to bez wątpienia bardzo praktyczny i wygodny typ casualowych butów męskich, które doskonale sprawdzają się w sezonie wiosenno-letnim.

szare boat shoes apia

Oprócz kolekcji stworzonej z gdańskimi żeglarzami z klubu 77 Racing Team, polecamy także pozostałe modele półbutów inspirowanych stylem marynistycznym, jakie znajdziecie w naszej męskiej kolekcji.

APIA DenisAPIA Weekend czy APIA Nautic – to lekkie i przewiewne buty w wakacyjnym stylu, które znakomicie uzupełnią codzienne męskie stylizacje.

Zapraszamy do naszych salonów obuwniczych i na zakupy w sklepie internetowym.