11-10-2020

APIA i Lidia Kalita - pokaz jesiennej kolekcji

APIA i Lidia Kalita - pokaz jesiennej kolekcji

W Starym Browarze w Poznaniu odbył się przegląd najciekawszych trendów sezonu jesienno-zimowego

Profesjonalne pokazy mody, przygotowane pod okiem reżyserki Kasi Sokołowskiej i stylistki Anny Męczyńskiej, inspirują do odświeżenia garderoby i tworzenia własnych interpretacji aktualnych trendów.

Prezentujemy fotorelację z pokazu marki Lidia Kalita, podczas którego, nasze wyjątkowo uniwersalne i perfekcyjnie dopasowane buty, z najnowszej damskiej kolekcji - sztyblety APIA Aria Taupe, uzupełniły wszystkie zaprezentowane stylizacje.

Pokaz Lidia Kalita i APIA udowodnił,  że istnieją buty, które pasują do wszystkiego, choć wcześniej wydawało się to niemożliwe.

pokaz kolekcji Lidia Klita buty APIA

Najnowszy przepis na idealny jesienny look według Lidii Kality to otulające warstwy, przytulne kolory i materiały, które rozgrzewają w coraz to zimniejsze dni.

Sprawdźcie jak dobrze, do takich zestawów ubrań, komponują się nasze, damskie sztyblety na platformie APIA Aria w jasnym odcieniu koloru szarobrązowego określanego jako kolor taupe.

sztyblety damskie taupe APIA

sztyblety damskie APIA sukienka kardigan Lidia Kalita

sztyblety damskie taupe APIA pokaz Lidia Kalita

sztyblety damskie APIA look Lidia Kalita

sukienka Lidia Kalita buty sztyblety damskie APIA

buty sztyblety APIA look Lidia Kalita

sztyblety botki APIA Aria look Lidia Kalita

buty sztyblety damskie APIA płaszcz Lidia Kalita

Marka Lidia Kalita to moda pret-a-porter w luksusowym wydaniu, dopasowana do potrzeb współczesnych kobiet.

Lidia Kalita od ponad 20 lat zajmuje się projektowaniem mody, a stale powiększające się grono wielbicielek marki potwierdza, że Panie doceniają jej niekonwencjonalny styl. 

Projektantka znana ze swojego perfekcjonizmu, dopieszczania każdego detalu i nienagannej jakości ubrań i właśnie te cechy łączą markę APIA z marką Lidia Kalita.

W kolekcji butów APIA najwyższa jakość, perfekcyjnie dopieszczone detale i komfort zawsze stawiane są na pierwszym planie.

Fot. J. Wittchen