- Outlet!
- -899,00 zł

Błyszczące, platynowe klapki damskie na 7 cm słupkowym obcasie.
Metalizowana skóra w srebrno-złoyym kolorze doskonale prezentuje się na opalonych stopach, a wygodny obcas zgrabnie wysmukla sylwetkę.
Kobiece buty na obcasach dopracowane w najdrobniejszych detalach i zaprojektowany zgodnie z oczekiwaniami najbardziej wymagających kobiet, kochających wysokie obcasy.
Buty uszyte specjalnie dla naszej marki we włoskiej fabryce specjalizującej się w produkcji butów ekskluzywnych butów.
Klapki APIA Georgy wykonane zostały z najlepszych materiałów i dostępne są w limitowanej kolekcji tylko w sieci sklepów APIA.
Błyszczące klapki APIA Georgy doskonale pasują do wielu kobiecych stylizacji w różnym stylu, od tych przeznaczonych na wyjątkowe okazje, np. spotkania typu garden party, po codzienne miejskie stylizacje, w zestawie z jeansami, spodniami capri czy lekkimi sukienkami.
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Producent odpowiedzialny za produkt
Odpowiedzialność za produkt
Producent "APIA" Sp. z o.o. ul. Grunwaldzka 66 80-244 Gdańsk Polska apia@apia.pl 583440504
Zamszowe, beżowe czółenka z odkrytą piętą. Stabilny 5 cm obcas, smukły nosek oraz wygodnie zaprojektowana cholewka dodają tym klasycznym butom nowoczesnego akcentu. To czółenka z najnowszej kolekcji austriackiej marki Högl model Laura. Amortyzacja w okolicy podeszwy oraz miękkie skórzane wyściółki zapewniają maksymalny komfort noszenia. Połączenie ponadczasowego stylu i staranności wykonania, gwarantuje, że będziesz się cieszyć tymi butami przez kilka sezonów. Elegancki fason czółenek Högl Laura pozwala dopasować je zarówno do klasycznych stylizacji biurowych, miejskich zestawów jak i eleganckich strojów.
Czarne sandały Fabi ze skóry cielęcej, z efektownie wycinaną cholewką (obróbką laserową),tworzącą wyrafinowany efekt graficzny. Elegancki design uzupełnia regulowany pasek oraz 8 cm obcas. Skórzana podeszwa zapewnia wygodę i podkreśla rzemieślniczą jakość.- MATERIAŁ: Skóra cielęca - OBRÓBKA: Laser - PODESZWA: Skóra - KOLOR: Czarny - WYKONANE WE WŁOSZECH
Skórzane czarne klapki UNITED NUDE Mobius to nietypowe buty z wydrążoną podeszwą - pętelką z podeszwy i pojedynczym skórzanym paskiem. Buty o wyjątkowej formie w których cholewka, podeszwa i wkładka butów tworzą jedną spójną całość. Obcas wzmocniony włóknem jest niezwykle lekki. Kultowy produkt marki United Nude, Mobius, został zaprezentowany w 2003 roku i od tego czasu stał się ikona w świecie designu. Nietypowy kształt tych butów kształt został zainspirowany projektem krzesła Barcelona Chair Miesvana der Rohe. Wysokość obcasa: 95 mm / 2,6 cala
Czarne, skórzane czółenka z odkrytą piętą. Modne szpilki z ażurową, perforowaną cholewką - sandały na obcasie z zabudowanym noskiem oraz na 6 cm obcasie. Zgrabne, czarne szpilki APIA Teria Nero to kwintesencja lekkości i elegancji. Przewiewne, skórzane cholewki dodają butom wyjątkowego uroku i zapewniają maksymalny komfort noszenia. Perforowane czółenka APIA Teria Nero zostały uszyte we włoskiej, toskańskiej manufakturze, specjalizującej się w luksusowym obuwiu damskim. To doskonały wybór zarówno do codziennych wiosenno-letnich stylizacji w eleganckim stylu oraz na wyjątkowe okazje.
Zgrabne, czarne sandały na 6 cm obcasie o nietypowym kształcie. Buty UNITED NUDE Zuma Sandal z elegancką cholewką ze skóry naturalnej zapinaną na regulowany paskiem z rzepem. Ukośny kształt podeszwy, nietypowa konstrukcja pasków oraz zakrzywiony obcas, płynnie komponują się z spójną efektowną całość. Wysokość obcasa: 60 mm / 2,4 cala
Jasnobrązowe sandały - letnie botki Officine Creative to nieszablonowy model z efektownym, asymetrycznym wycięciem, wygodnym zamkiem z tyłu oraz na stabilnym 6 cm obcasie. Nietypowe sandały uszyte w całości z najwyższej jakości, naturalnie barwionej skóry w odcieniu słonecznego brązu. Buty zaprojektowane i uszyte we włoskiej manufakturze Officine Creative, łączącej doskonałe rzemiosło, nowoczesny design oraz najwyższą jakość. Idealne buty na wiosnę i lato – kobiece, oryginalne i ponadczasowe.
Czarne sandały damskie z paskiem zapinanym wokół kostki oraz na wygodnych 7 cm, słupkowych obcasach. Modne sandały z zabudowaną cholewką i zakrytymi palcami, czyli sandały określane jest jako fisherman sandals - sandały rybaka, charakteryzującymi się klatkową konstrukcją wykonaną ze skórzanych pasków.
Wiosenno-letnia wersja sandałów typu Mary Jane w uniwersalnym, czarnym kolorze.
Te efektowne sandały zaprojektowana zostały we włoskiej fabryce obuwniczej, słynącej z nowatorskiego wzornictwa oraz najwyższe jakości produktów.
Sandały na słupkach APIA Barbara doskonale wyglądają zarówno w koktajlowych stylizacjach na wyjątkowe okazje ale także na co dzień, np. w stylizacjach biznesowych.
Takie buty, dobrze wyglądają zestawione ze spódnicami i sukienkami, a także ze spodniami typu capri czy ponadczasowymi jeansami.
Czarne klapki damskie na wygodnych 7 cm, słupkowym obcasie.
Wygodne i bardzo modne klapki z wysoko zabudowaną cholewką w uniwersalnym, czarnym kolorze.
Te efektowne klapki zaprojektowana zostały we włoskiej fabryce obuwniczej, słynącej z nowatorskiego wzornictwa oraz najwyższe jakości produktów.
Klapki na słupkach APIA Balbina Nero doskonale wyglądają zarówno w eleganckich stylizacjach na co dzień oraz w stylizacjach przeznaczonych na letnie imprezy, np. garden party. Takie buty, dobrze komponują się także w zestawach ubrań przeznaczonych na wakacje oraz jako eleganckie klapki domowe.
Ekstrawagancki, nieszablonowy kolor i niebanalny fason przyciąga uwagę w czółenkach APIA Felicia Celeste.
Te niebieskie czółenka na obcasie i z odkrytą piętą oraz z nietypowym, zabudowanym noskiem, nawiązującym do stylu retro oraz butów typu mokasyny.
Czółenka APIA Felicia łączą w sobie klasyczny design z nowoczesnymi akcentami.
Takie wygodne, wykonane ze skóry czółenka na stabilnym, 6-centymetrowym słupku są idealnym wyborem dla osób, które pragną podkreślić sylwetkę, nie narażając nadmiernie stóp na obciążenie.
Niebieskie czółenka APIA Felicia zostały zaprojektowane i wykonane w renomowanej włoskiej fabryce obuwniczej, znanej z innowacyjnych wzorców i najwyższej jakości produktów.
To fason buty inspirowane stylem vintage ale w ekstrawaganckim, nowoczesnym odcieniu koloru niebieskiego. Takie buty jak APIA Felicia świetnie komponują się zarówno z formalnymi strojami do pracy, jak i z koktajlowymi sukienkami czy damskimi garniturami na wyjątkowe okazje, takie jak rodzinne uroczystości czy spotkania towarzyskie z przyjaciółkami.
Nowoczesne sandały na 4 cm platformie i 9 cm obcasie w nietypowym kształcie.
Czarne skórzane sandały z kolekcji kultowej włoskiej marki Premiata.
Perfekcyjnie wyprofilowane buty z wygodnie ułożonymi paskami zapinanymi w tylnej części na rzepy.
Logo marki wszyte na pasku podkreśla wyjątkowość butów i dbałość o detale.
Brązowe sandały na eleganckiej 11-centymetrowej szpilce to kwintesencja kobiecości i wyrafinowanego stylu. Model APIA Love Bruciato z zabudowanym smukłym noskiem, zapiętkiem oraz paskiem zapinanym na klamerkę, został stworzony specjalnie na nasze zamówienie i wykonany z dbałością o każdy detal we włoskiej manufakturze, specjalizującej się w produkcji luksusowego obuwia na wysokich obcasach. Projektanci z fabryki Sergio Levantesi, znanej z perfekcyjnie skonstruowanych szpilek. Włoscy projektanci zadbali o to, by buty APIA Love Bruciato nie tylko zachwycały designem, ale również zapewniały komfort noszenia. Precyzyjne wykończenie i najwyższej jakości materiały gwarantują doskonałe dopasowanie i wygodę. Sandały APIA Love Bruciato to idealny wybór na wyjątkowe okazje – podkreślą kobiecy charakter stylizacji i dodadzą elegancji każdemu outfitowi.
Zielone, skórzane sandały na 7 cm obcasie typu slingback z najnowszej kolekcji włoskiej marki Igi&Co. Modny zielony kolor oraz efektowne błyszczące detale , pozwalają łączyć te efektowne sandały zarówno z eleganckimi, jak i bardziej swobodnymi, codziennymi stylizacjami. Szeroki obcas łączy kobiecość i funkcjonalność, dzięki czemu buty te są odpowiednie dla kobiet, które cenią elegancki i jednocześnie wygodny styl. Wygodne sandały z paskiem zapinanym na rzepy. Stopa spoczywa na wygodnej skórzanej wkładce, a lekka podeszwa zapewnia dynamikę i wsparcie nogi. Wyściełana wkładka z pianką memory foam dopasowuje się do kształtu stopy, redukując punkty nacisku i zapewniając długotrwały komfort. Podeszwa z efektem drewna sprawia, że idealnie nadają się do letnich stylizacji w klimacie boho. Wygodne sandały z paskiem zapinanym na rzepy.
Czarne, skórzane sandały na 7 cm obcasie typu slingback z najnowszej kolekcji włoskiej marki Igi&Co. Można je łatwo łączyć zarówno z eleganckimi, jak i bardziej swobodnymi strojami. Wysoki komfort tych sandałów jest wzmocniony trzema zapięciami na rzepy. Stopa spoczywa na wygodnej skórzanej wkładce, a lekka podeszwa zapewnia dynamikę i wsparcie nogi.
Czarne klapki UNITED NUDE Mobius Mid Black II to nietypowe buty z wydrążoną podeszwą - pętelką z podeszwy i pojedynczym skórzanym paskiem. Buty o wyjątkowej formie w których cholewka, podeszwa i wkładka butów tworzą jedną spójną całość. Obcas wzmocniony włóknem jest niezwykle lekki. Kultowy produkt marki United Nude, Mobius, został zaprezentowany w 2003 roku i od tego czasu stał się ikoną w świecie designu. Nietypowy kształt tych butów kształt został zainspirowany projektem krzesła Barcelona Chair Miesvana der Rohe. Wysokość obcasa: 65 mm / 2,6 cala
Czarne, skórzane czółenka z odkrytą piętą. Stabilny 5 cm obcas, smukły nosek oraz wygodnie zaprojektowana cholewa dodają tym klasycznym butom nowoczesnego akcentu. To czółenka z najnowszej kolekcji austriackiej marki Högl model Laura. Amortyzacja w okolicy podeszwy oraz miękkie skórzane wyściółki zapewniają maksymalny komfort noszenia. Połączenie ponadczasowego stylu i staranności wykonania, gwarantuje, że będziesz się cieszyć tymi butami przez kilka sezonów. Elegancki fason czółenek Högl Laura pozwala dopasować je zarówno do klasycznych stylizacji biurowych, jak i eleganckich strojów.
Białe, skórzane czółenka z odkrytą piętą. Modne szpilki z ażurową, perforowaną cholewką - sandały na obcasie z zabudowanym noskiem oraz na 6 cm obcasie. Białe buty APIA Teria Panna to kwintesencja lekkości i elegancji. Przewiewne, skórzane cholewki dodają butom wyjątkowego uroku i zapewniają maksymalny komfort noszenia. Perforowane czółenka APIA Teria Panna zostały uszyte we włoskiej, toskańskiej manufakturze, specjalizującej się w luksusowym obuwiu damskim. To doskonały wybór zarówno do codziennych wiosenno-letnich stylizacji w eleganckim stylu oraz na wyjątkowe okazje.
Szczotka mazak do nakładania pasty. Okrągły kształt ułatwia aplikację pasty. Szczotka wykonana z włosia końskiego.
Niezwykłe, beżowe klapki damskie na niezwykłych obcasach, efektownie obłożonych skórą.
Designerskie, skórzane klapki uszyte z wyjątkowo miękkiej skóry najwyższej jakości.
7 cm obcas zgrabnie wysmukla sylwetkę.
Kwadratowo ścięty nosek to topowy trend sezonu.
Dopracowane w najdrobniejszych detalach, luksusowe klapki uszyte zostały ręcznie w jednej z najbardziej kreatywnych, włoskich fabryk obuwniczych Officine Creative.
Oryginalne klapki na obcasach Raimonde Officine Creative z pewnością modnie odświeżą damską garderobę.
Kobiece klapki w uniwersalnym cielistym kolorze nude, dobrze komponują się do stylizacji w różnym stylu.
Można je założyć do zarówno do eleganckiej stylizacji na wyjątkowe okazje, a także na co dzień, czy podczas wakacji, np. na spacery po luksusowych, nadmorskich deptakach.
Pastelowe, pudroworóżowe klapki damskie na platformach i 9 cm, słupkowych obcasach. Efektowne damskie klapki typu mile inspirowane modą lat 70. i ery disco.
Szerszy, modnie ścięty kwadratowy nosek oraz nieszablonowy, owalny obcas i platforma obłożona skórą w jednolitym kolorze, podkreślają najwyższą jakość wykonania butów.
Klapki APIA Emmy to nasz, najnowszy fason damskich sandałów na obcasie, które proponujemy w dwóch kolorach: pudrowym różu oraz uniwersalnej czerni.
Te nieszablonowe, pastelowe klapki uszyte zostały ręcznie we włoskiej manufakturze, specjalizującej się kreowaniu trendów obuwniczych oraz w produkcji doskonałej jakości butów damskich.
Różowe klapki na słupku APIA Emmy Carne z całą pewnością modnie uzupełnią kobiece stylizacje. Pasują zarówno do stylizacji na wyjątkowe okazje, imprezy i spotkania z przyjaciółmi oraz do codziennych, miejskich zestawów z jeansami i T-shirtem.
Nieszablonowe mule APIA Emmy prowokują do zabawy modą. To fason butów, szczególnie lubiany przez stylistki i blogerki zajmujące się modą, ponieważ nowoczesne wersje chodaków zawsze przyciąga uwagę i znakomicie sprawdza się w różnorodnych stylizacjach.
Złote szpilki ze smukłym noskiem i paskiem zapinanym wokół kostki.
Zgrabne kobiece buty w stylu glamour, uszyte z błyszczącej metalizowanej skóry naturalnej tłoczonej na wzór skóry gadziej.
10 cm smukły obcas oraz wydłużony nosek zgrabnie wysmuklają nogi.
Doskonale wyprofilowane buty, które mimo wysokiego obcasa doskonale układają się na stopach.
Buty z renomowanej, włoskiej fabryki specjalizującej się w projektowaniu i produkcji butów na wysokich obcasach.
W tych złotych sandałach na szpilkach dodasz blasku każdej kobiecej stylizacji.
Efektowne sandały na platformach i 9 cm, słupkowych obcasach. Uwagę przyciąga energetyczny, malinowy, czerwono-różowy kolor oraz perfekcyjnie dopracowany fason tych kobiecych sandałów. Buty inspirowane modą lat 70. i erą disco. Nieszablonowy, owalny obcas oraz platforma obłożone skórą w tym samym odcieniu, podkreślają najwyższą jakość wykonania butów. Sandały APIA Esa uszyte zostały ręcznie we włoskiej manufakturze, specjalizującej się kreowaniu trendów obuwniczych oraz w produkcji doskonałej jakości butów damskich. Nieprzeciętne sandały APIA Esa z całą pewnością modnie uzupełnią wiosenno-letnie stylizacje. Pasują zarówno do sukienek na wyjątkowe okazje, imprezy i spotkania z przyjaciółmi oraz do codziennych, miejskich zestawów z jeansami i T-shirtem. Nieszablonowe platformy APIA Esa prowokują do zabawy modą. To fason butów, szczególnie lubiany przez stylistki i blogerki zajmujące się modą, ponieważ przyciąga uwagę i znakomicie sprawdza się w różnorodnych stylizacja.
Złote sandały na szpilkach i platformach z paskiem zapinanym wokół kostki.
Zgrabne, kobiece buty w stylu glamour, uszyte z błyszczącej metalizowanej skóry naturalnej wyprawionej na wzór skóry gadziej.
Odczuwalna wysokość 12 cm obcasów jest zmineiszona o 3 cm platformę. Te doskonale wyprofilowane buty, pomimo wysokiego obcasa doskonale układają się na stopach.
Sandały APIA Zara uszyte zostały w renomowanej, włoskiej fabryce specjalizującej się w projektowaniu i produkcji butów na wysokich obcasach.
W tych złotych sandałach na szpilkach dodasz blasku każdej kobiecej stylizacji.
Błyszczące, platynowe klapki damskie na 7 cm słupkowym obcasie.
Metalizowana skóra w srebrno-złoyym kolorze doskonale prezentuje się na opalonych stopach, a wygodny obcas zgrabnie wysmukla sylwetkę.
Kobiece buty na obcasach dopracowane w najdrobniejszych detalach i zaprojektowany zgodnie z oczekiwaniami najbardziej wymagających kobiet, kochających wysokie obcasy.
Buty uszyte specjalnie dla naszej marki we włoskiej fabryce specjalizującej się w produkcji butów ekskluzywnych butów.
Klapki APIA Georgy wykonane zostały z najlepszych materiałów i dostępne są w limitowanej kolekcji tylko w sieci sklepów APIA.
Błyszczące klapki APIA Georgy doskonale pasują do wielu kobiecych stylizacji w różnym stylu, od tych przeznaczonych na wyjątkowe okazje, np. spotkania typu garden party, po codzienne miejskie stylizacje, w zestawie z jeansami, spodniami capri czy lekkimi sukienkami.