20-12-2018

Zima w luksusie - kolekcja włoskiej marki Nando Muzi w sklepach APIA

Zima w luksusie - kolekcja włoskiej marki Nando Muzi w sklepach APIA

W szampańskiej atmosferze prezentujemy najnowszą kolekcję wyjątkowej, włoskiej marki Nando Muzi, która dostępna jest w sklepach APIA.

Zimowa kolekcja butów Nando Muzi prowokuje do zabawy i korzystania z uroków życia. Buty Nando Muzi uwodzą i zachwycają. Natomiast najnowsza sesja wizerunkowa przedstawia świat, w którym zima wydaje się wyjątkowo gorąca.

botki na słupku Nando Muzi kolekcja APIA

botki z lisem Nando Mzui kolekcja butów APIA

Sielanka w górskim kurorcie - modelki w nowej odsłonie Oleńki z "Potopu" a stopach efektowne trapery Nando Muzi ocieplane futrem z lisa oraz botki ocieplane futrem merynosów.

botki luksusowe trapery Nando Muzi kolekcja butów APIA

Buty marki Nando Muzi od ponad dwudziestu lat uzupełniają zarówno letnie oraz zimowe kolekcję butów APIA.

zimowe botki Nando Muzi kolekcja butów APIA

Nando Muzi to jedna z najlepszych fabryk obuwniczych, która projektuje i szyje buty we Włoszech.

To rodzinna firma z długą tradycją, założona w 1963 roku przez rzemieślnika i pasjonata sztuki szewskiej Nando Muzi (jego imię i nazwisko stało się nazwą marki). Siedziba fabryki z luksusowym obuwiem dla kobiet znajduje się w sercu włoskiego przemysłu obuwniczego w rejonie Marche w miasteczku Sant'Elpidio.

trapery na słupku Nando Muzi APIA

botki na obcasiez kołnierzem z lisa Nando Muzi kolekcja butów APIA

Nowoczesna elegancja, wyjątkowość, wyrafinowany design i nienaganna jakość to nieodłączne cechy wszystkich kolekcji Nando Muzi. Michele Muzi - reprezentant, kolejnego pokolenia rodziny Muzi, przy pomocy ponad 80 rzemieślników wkładają mnóstwo pracy w każdy model butów.

białe trapery z lisem Nando Muzi APIA

Szlachetne skóry, perfekcyjnie dopracowane konstrukcje wysokich obcasów i nowoczesne detale, taki jak inkrustowane kryształy Swarovski sprawiają, że każdy model butów jest dziełem sztuki.

kozaki Nando Muzi kolekcja butów APIA

Kolekcja butów Nando Muzi to za każdym razem hołd złożonym urodzie kobiecego ciała. Projektantom marki Nando Muzi przyświeca piękna maksyma, zaczerpnięta z filmu "L'Homme qui aimait les femmes" - "Mężczyzna, który kochał kobiety" w reżyserii François Truffauta:

"Le gambe delle donne sono dei compassi che misurano il globo terrestre in tutte le direzioni, donandogli il suo equilibrio e la sua armonia" 

"Nogi kobiet to kompas mierzący glob ziemski we wszystkich kierunkach, nadający mu równowagę i harmonię ".

kozaki na platformie Nando Muzi buty APIA

APIA od wielu lat współpracuje z włoską fabryką Nando Muzi. Jesteśmy głównym przedstawicielem tej znakomitej marki na polskim rynku. Od lat przyjaźnimy się z właścicielami Nando Muzi i wzajemnie cenimy swoją pracę. Wspólnie zamawiając kolekcje co sezon staramy się zaskakiwać najbardziej odważnymi modelami damskich butów, które włączamy do kolekcji butów APIA.

botki z lisem Nando Muzi APIA

zimowa kolekcja Nando Muzi luksusowe buty APIA

Zapraszamy do sklepów APIA - warto poczuć luksus na własnych stopach i zauroczyć się butami tworzonymi z prawdziwą pasją.

kolekcja APIA Nando Muzi AW18/19