18-01-2021

Wygoda - dominujący trend na pokazie mody APIA i Olsen

Wygoda - dominujący trend na pokazie mody APIA i Olsen

Trzymamy rękę na pulsie bieżących trendów, by następnie przekształcać je w wygodne w noszeniu stylizacje o przyjemnym dla oka charakterze.

Tym hasłem możemy podsumować pokaz kolekcji butów i torebek APIA z damskimi ubraniami marki Olsen.

pokaz mody apia olsen stary browar

Podczas pokazu mody APIA i Olsen zaprezentowaliśmy ponadczasowe zestawy ubrań dla energicznych i pewnych siebie kobiet.

Olsen to znana na całym świecie, pochodząca z Hamburga, marka produkująca wysokiej jakości damską odzież. Marka od wielu lat kojarzona z wyrafinowanymi, silnymi kobietami ceniącymi prostotę, elegancję oraz najwyższa jakość i modne detale, które nie powinny dominować nad komfortem ubrań.

W sercu marki Olsen leży zobowiązanie do oferowania stylowych i wygodnych rozwiązań garderoby, które budzą zaufanie nowoczesnej kobiety.

W pełni zgadzamy się z ideą marki Olsen. Za każdym razem, przy projektowaniu i komponowaniu kolekcji butów oraz torebek APIA, priorytetem jest połączenie najwyższej jakości, modnego designu i komfortu, tak aby nasze buty spełniły Wasze oczekiwania i ułatwiły życie.

pokaz mody APIA Olsen

Stworzyliśmy wygodne, swobodne zestawy ubrań utrzymane w eleganckim, miejskim stylu. Wśród zaprezentowanych stylizacji z powodzeniem możecie odszukać wiele inspiracji w komponowaniu codziennej garderoby.

To gotowe zestawy ubrań, modne ubrania dosłownie gotowe do założenia - ready to wearStylizacje stworzone na co dzień: do pracy, na zakupy, na spotkania ze znajomymi czy spacery.

pokaz mody buty APIA Olsen

Buty i torebki z kolekcji APIA dodały modnego charakteru kolekcji Olsen.

Dzięki dobrze dobranym butom i torebkom, znakomitej jakości ubrania marki Olsen zyskały młodzieńczej energii.

sztyblety na obcasie botki APIA

Pokaz mody APIA i Olsen udowodnił, że najnowsza moda jest wspaniałą okazją do zabawy.

Zaprezentowane stylizacje dowodzą, że modne ubrania i modne buty mogą być jednocześnie bardzo wygodne i nieszablonowe.

sneakersy Swarovski  na platformie xl APIA Nando Muzi

Damskie botki na słupku APIA, zgrabne sztyblety na obcasach, topowe sneakersy na platformach Nando Muzi ozdobione kryształami Swarovski, efektowne kozaki za kolano czy sztyblety na solidnych podeszwach, tchnęły nowoczesnego ducha, odmłodziły stylizację nie pozbawiając ich klasy i elegancji.

kozaki za kolano APIA Nando Muzi

nude platform sneaker APIA Nando Muzi

Nad choreografią pokazu mody APIA i Olsen czuwała Katarzyna Sokołowska a w roli modelek wystąpiły najlepsze polskie modelki, miedzy innymi finalistki programu Top Model TVN.

pokaz mody buty APIA Olsen

Dużą radość sprawiła nam wspólpraca z marką Olsen i możliwość zaprezentowania kolekcji APIA z renomowaną marką odzieżową.

Powstały inspirujące damskie stylizacje, dlatego z optymizemem czekamy na kolejne możliwości zorganizowania wspólnych pokazów mody.

Buty i torebki z pokazu mody APIA i Olsen znajdziecie w naszym sklepie internetowym oraz w salonach obuwniczych APIA.

Serdecznie zapraszamy.

Dziękujemy za fotorelację J. Wittchen