31-01-2016

Styliści pomogą odkryć Twój własny styl

Styliści pomogą odkryć Twój własny styl


Nasze buty i torebki są wyjątkowe. Dbamy o najwyższą jakość materiałów i staramy się, aby każdy detal był precyzyjnie dopracowany. W ofercie mamy świetne produkty, a w każdym naszym sklepie znajdziecie doskonałych doradców, którzy podczas zakupów pomogą wybrać najbardziej odpowiedni model butów i idealną torbę.

 

Nasze działania wspierają również profesjonaliści do spraw wizerunku. Rozpoczęliśmy właśnie współpracę ze stylistami i cool hunterami. Zaprosiliśmy do współpracy uznaną cool hunterkę, Agnieszkę Świst-Kamińską - profesjonalistkę w dziedzinie style coachingu. Agnieszka Świst-Kamińska na co dzień zajmuje się doradztwem i stylizacją męską, kobiecą oraz dress codem biznesowym. Wprowadza klientów w świat marek modowych i doradza w zakresie stylizacji i kreowania nowego wizerunku. Jako doświadczony style couach podpowiada klientom, jak korzystać z mody i sięgać po to, co najbardziej odpowiada indywidualnym potrzebom.

 

„Moda jest moją pasją, którą potrafię ubrać w przystępną formę przekazu, tak żeby każdy mógł się w niej odnaleźć” 

 

Agnieszka Świst-Kamińska jest także założycielką Szkoły Męskiego Stylu - szkoły z misją poszerzania wiedzy na temat produktów luksusowych. Prowadzone w szkole zajęcia mają inspirować do kreatywnego sposób myślenia oraz wzmagać ciekawość w dziedzinie dobrego smaku, stylu oraz sztuki życia.

 

 

Nasze buty i torebki to bez wątpienia produkty luksusowe. Kolekcja butów i torebek Apia jest precyzyjnie wyselekcjonowana od najlepszych europejskich producentów. Współpraca z Agnieszką Świst-Kamińską i Szkołą Męskiego Stylu to doskonała okazja zaprezentowania naszej kolekcji osobom, które poszukują swojego stylu i cenią najwyższą jakość. 

 

 

Agnieszka Świst-Kamińska ceni jakość i klasykę w najlepszym wydaniu. Kieruje się mottem ikony mody Coco Chanell: 

 

„Mo­da prze­mija, styl pozostaje."

 

W swojej pracy stara się podnosić poziom wiedzy na temat etykiety biznesowej i klasycznej elegancji oraz umiejętności odpowiedniego jej zastosowania. Cool hunterka - Agnieszka Świst-Kamińska dąży do tego, by rozwinąć u swoich klientów wyczucie stylu i wykreować ich  nowy wizerunek osobisty i zawodowy. W swojej długoletniej praktyce udało się jej wielokrotnie doprowadzić do pozytywnych zmian w życiu i w biznesie poprzez zmianę spojrzenia na siebie. 

 

 

Umiejętności profesjonalnej style coach dają szansę na realizację planów, które wydawały się wcześniej nieosiągalne. Nasza kolekcja luksusowych butów i torebek może doskonale pomoc przy tworzeniu nowego wizerunku. 

Szczerze polecamy skorzystanie z fachowej pomocy Agnieszki Świst-Kamińskiej, zapoznania się z propozycją Szkoły Męskiego Stylu i odwiedzania naszych sklepów.

Do zobaczenia!