12-03-2020

Sneakersy XL - ugly shoes APIA w wersji de luxe - hit sezonu wiosna 2020

Sneakersy XL - ugly shoes APIA w wersji de luxe - hit sezonu wiosna 2020

W oczekiwaniu na ciepłą, słoneczną wiosnę przedstawiamy najnowszą kolekcję butów znakomitej marki Nando Muzi, którą znajdziecie w naszych sklepach.

Nando Muzi jest jedną z najlepszych, włoskich marek obuwniczych

Nando Muzi od wielu lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji damskich butów oraz akcesoriów, których perfekcyjna jakość znacznie przewyższa ogólnodostępną konkurencję.

APIA od wielu lat współpracuje z firmą Nando Muzi. Udana współpraca już dawno przerodziła się w przyjaźń i wiele fasonów butów Nando Muzi projektowanych jest wyłącznie dla sieci salonów obuwniczych APIA i nie znajdziecie ich w żadnym innym sklepie.

kolekcja buty APIA Nando Muzi

Nando Muzi to rodzinna firma z długą tradycjązałożona w 1963 roku przez rzemieślnika i pasjonata sztuki szewskiej Nando Muzi (jego imię i nazwisko stało się nazwą marki).

Siedziba fabryki z luksusowym obuwiem dla kobiet znajduje się w sercu włoskiego przemysłu obuwniczego w rejonie Marche w miasteczku Sant'Elpidio a Mare.

Nando Muzi sneakers APIA

Elegancja, wyrafinowany design i nienaganna jakość to nieodłączne cechy wszystkich butów i torebek z kolekcji Nando Muzi.

Obecnie nad kolekcjami Nando Muzi pracuje Michele Muzikolejny reprezentant  artystycznej rodziny szewców który, przy pomocy ponad 80 rzemieślników, pracuje nad każdym modelem indywidualnie.

buty Nando Muzi wiosna 2020 kolekcja APIA

Nando Muzi to ręcznie szyte buty, dostępne tylko w limitowanych kolekcjach.

sneakersy nude Nando Muzi APIA

Buty Nando Muzi to ekskluzywne, niepowtarzalne buty, które przyciągają uwagę niebanalnym designem i najwyższą jakością. 

Szlachetne skóry, precyzyjnie dopracowane konstrukcje wysokich obcasów, modne kolory oraz ekskluzywne detale, np. kryształy Swarovski sprawiają, że każdy model butów Nando Muzi jest dziełem sztuki szewskiej.

szpilki Nando Muzi APIA

Kolekcja butów Nando Muzi to za każdym razem hołd złożonym urodzie kobiecego ciała. Projektantom marki Nando Muzi przyświeca maksyma, zaczerpnięta z filmu "L'Homme qui aimait les femmes" - "Mężczyzna, który kochał kobiety" w reżyserii François Truffauta:

"Le gambe delle donne sono dei compassi che misurano il globo terrestre in tutte le direzioni, donandogli il suo equilibrio e la sua armonia" 

"Nogi kobiet to kompas mierzący glob ziemski we wszystkich kierunkach, nadający mu równowagę i harmonię ".

białe sneakersy Nando Muzi Swarovski buty APIA

W najnowszej, kolekcji na sezon 2020, zmysłowa kobieta widziana oczami Nando Muzi, zyskała sportowej energii i ubrana została w komfortowe sneakersy na platformach.

To niebanalne, luksusowe sneakersy wykonane z doskonałej skóry i zdobione szlachetnymi kamieniami marki Swarovski. Modne ugly shoes w wersji Nando Muzi to niezwykłe trampki w których z przyjemnością spędzimy cały dzień.

białe sneakersy na platformie Nando Muzi buty APIA

Zapraszamy do naszych salonów obuwniczych w których z przyjemnością zaprezentujemy naszą, najnowszą kolekcję oraz na zakupy w sklepie internetowy.