01-10-2015

Salony obuwnicze APIA

Salony obuwnicze APIA

Salony z obuwiem i torbami APIA to miejsca o wyjątkowej i przyjaznej atmosferze.

Sklepy APIA stworzono z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy cenią profesjonalną obsługę oraz wysoką jakość i oryginalne wzornictwo produktów.

APIA oferuje doskonałej jakości buty damskie, buty męskie, buty dziecięce, torby i torebki oraz, co najważniejsze, profesjonalną pomoc i poradę przy wyborze najlepszego fasonu obuwia czy modelu torby.

Buty APIA szyte są w najlepszych, europejskich fabrykach specjalnie na zamówienie marki APIA i z każdym sezonem, kolekcje APIA mają coraz lepiej spełniać oczekiwania Klientów.

Ludzie tworzący markę APIA, starają się profesjonalnie angażować w swoją pracę. Znajomość obuwniczego rzemiosła, wiedza na temat konstrukcji obuwia, oraz śledzenie trendów w modzie, pozwala służyć fachową pomocą podczas zakupów.

APIA dba o to aby salony obuwnicze miały nowoczesny i przytulny wystrój, tak by wybór odpowiednich butów był przyjemnością, relaksem i odpoczynkiem od codzienności. 

Wnętrza sklepów APIA, podobnie jak kolekcje butów APIA, łączą nowoczesny minimalizm z klasyką, natomiast czerwony dywan dodaje ekskluzywnego klimatu i pozwala poczuć się wyjątkowo.

APIA Stary Browar Poznań

Koncepcja na stworzenie obuwniczej marki APIA narodziła się ponad 30 lat temu w Trójmieście. Przy ulicy Grunwaldzkiej 66, powstał pierwszy butik APIA.

Z biegiem lat sieć salonów obuwniczych APIA rozrosła się  i obecnie sklepy APIA znajdują się  w eleganckich centrach handlowych w największych miastach w Polsce, takich jak: APIA Silesia w Katowicach, APIA Magnolia Park we Wrocławiu, APIA Stary Browar w Poznaniu, APIA Klif Warszawa oraz APIA Klif Gdynia czy APIA Forum Gdańsk.

APIA Magnolia Park

Zapraszamy do odwiedzania sklepów APIA oraz do korzystania z oferty sklepu internetowego www.apia.pl. 

Towary zamówione w sklepie internetowym można odebrać w salonach stacjonarnych APIA. Polecamy również usługę przymierzalnia, która pozwala zarezerwować buty w wybranym sklepie stacjonarnym, a następnie, korzystając z pomocy personellu sklepu, umożliwia wybór odpowiedniego rozmiaru butów.