08-11-2018

Przytulna, miejska elegancja - trendy zima 2018 APIA SOLAR

Przytulna, miejska elegancja - trendy zima 2018 APIA SOLAR

Wspominamy 12 edycję Klubu Starego Browaru, kiedy podczas czterech inspirujących wieczorów zwieńczonych pokazami mody, zaprezentowaliśmy najnowszą kolekcję butów i torebek APIA

12 edycja Klubu Starego Browaru

Topowe marki premium dostępne w Starym Browarze prezentowały najnowsze trendy a nasza, wszechstronna kolekcja butów miała szansę wielokrotnie zabłysnąć w znakmoitych duetach.

12 Klub Starego Browaru

Towarzystwo było wyjątkowe. Stary Browar zaszczycili swoją obecnością projektanci: Robert Kupisz, Lidia Kalita, Anna Orska czy Hektor & Karger, znane i lubiane gwiazdy ekranu: Katarzyna Bujakiewicz, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Bartek Jędrzejak oraz profesjonalni modele i modelki z „Top Model” TVN. Pokaz mody stylizowała Anna Męczyńska, a wyreżyserowała jak zwykle niezastąpiona Katarzyna Sokołowska.  

Katarzyna Sokołowska 12 edycja Klubu Starego Browaru pokaz butów APIA

Na naszym blogu zaprezentowaliśmy już zmysłowy duet APIA i ekskluzywna bielizna La Promesse oraz pokaz APIA z polskimi projektantami z butiku TUTU. Teraz czas na kobiecą elegancję w interpretacji marki APIA&Solar.

Stary Browar pokaz APIA Solar

W sezonie Jesień/Zima 2018/2019 Solar umiejętnie połączył klasykę damskiej elegancji z awangardowym, artystycznym spojrzeniem na obowiązujące trendy. Perfekcyjne skrojone fasony, miękkie tkaniny, ponadczasowe dzianiny oraz elegancka paleta barw przełamana mocnymi akcentami to elementy wyróżniające kolekcję. Jesień i zima marki Solar malują się ciemnymi granatami, czernią, a także odważną magentą i odcieniami fioletu, dopełnionymi zielenią oraz srebrnymi szarościami. Jak co sezon Solar prezentuje unikatowe printy, które od lat stanowią znak rozpoznawczy tej marki. 

Nasza, wysmakowana kolekcja damskich botków i półbutów APIA znakomicie dopełniła miejskie stylizacje zaproponowane przez markę Solar. Powstały zestawy, które wiele z nas chętnie widziałaby w swojej garderobie - wygodne ubrania z artystycznym zacięciem, które wyróżnią nas z tłumu ale nie zagłuszą naszej, kobiecej natury. Gotowe, codzinne zestawy przystosowane do zmiennej, jesienno-zimowej aury i zmiennej, damskiej natury.

Szczerze polecamy!

oksfordy półbuty APIA look Solar.jpg

Damska wersja dandysa i nasze półbuty - granatowe, damskie oxfordy APIA Elena.

botki APIA Justyna sukienka sweter Solar

Topowy mix wzorów i printów tym razem w wersji kratka plus kwiatki oraz nasze botki w klimacie amerykańskich  traperów i poszukiwaczy złota - botki APIA Justyna.

kowbojki APIA look Solar

Kobieta otulona w malarskie printy i nonszalanckie kowbojki APIA JoGhost.

botki na obcasie APIA Nando Muzi look Solar

Paski, kratka i logomania z dużymi, sportowymi napisami uzupełniona botkami - merynosami na obcasie APIA Nando Muzi.

trzewiki luksusowe glany APIA  Anita ubrania Solar

Luksusowe glany APIA Anita i kratka typu glen - szlachetna kratka Księcia Walii - miejska arystokratka.

sznurowane botki APIA Kasia look Solar

Zimowa cebulka - płaszcz założony na płaszcz to najgorętszy trend tego sezonu i topowe sznurowane botki APIA Kasia.

botki APIA Justyna look Solar

Bordo z Magentą i Valiant Poppy - odcieniem kwitnących maków, na ciepłej dzianine prezentuje się bardzo przytulnie, a żeby całości nadać buntowniczego pazura botki - bikery APIA Justyna.

pokaz mody APIA Solar Klub Starego Browaru

Buty z pokazu mody APIA i Solar znajdziecie w naszych salonach obuwniczych.

Serdecznie zapraszamy.