15-12-2020

Nieszablonowe spojrzenie na modę - pokaz kolekcji biżuterii ORSKA i butów APIA

Nieszablonowe spojrzenie na modę - pokaz kolekcji biżuterii ORSKA i butów APIA

Wybierając buty do naszej damskiej i męskiej kolekcji zawsze bierzemy pod uwagę różnorodność Waszych potrzeb i oczekiwań.

Szczególnie cenimy indywidualność, potrzebę wyróżnienia się oraz zaakcentowania własnej osobowości i stylu. Dlatego buty APIA szyte są w niewielkich manufakturach w limitowanych, niepowtarzalnych kolekcjach. 

Każda para butów z kolekcji APIA dopracowana jest ręcznie, a zróżnicowane fasony obuwia dopasowane są do rożnych kształtów stóp i różnorodnych oczekiwań.

pokaz mody buty APIA bizuteria ORSKA

Bardzo szeroka oferta różnych butów z damskiej kolekcji APIA wyraźnie potwierdza nasze założenia. 

Pamiętamy, że kobiecość ma wiele twarzy, a każda kobieta jest na swój sposób wyjątkowa, dlatego w salonach obuwniczych APIA zawsze staramy się traktować Was indywidualnie i pomagać przy wyborze najlepszych butów.

pokaz kolekcji biżuterii Body Orska i damskich butów APIA

W tym sezonie, mieliśmy wyjątkową okazję zaprezentować kolekcje damskich butów APIA z autorską kolekcją biżuterii tworzoną przez Annę Orską

Z ogromną przyjemnością towarzyszyliśmy marce biżuterii ORSKA, ponieważ prezentowana kolekcja Body bardzo czytelnie i odważnie zaakcentowała różnorodność oraz piękno ludzkiej natury

buty Officine Creative APIA

Kolekcja biżuterii Body to kolejna koncepcja projektu Anny Orskiej wiernie zaczerpnięta z natury.

Tym razem, kreatywna poznańska projektantka, zainspirowała się ludzkim ciałem, co znalazło ujście w hiperrealistycznych, mosiężnych biżuteryjnych ozdobach przedstawiających usta, oczy, zęby, sutki czy palce.

Ręcznie wykonana, niepowtarzalna biżuteria w artystyczny sposób ukazała piękno płynące z różnorodności. Oryginalna biżuteria podkreśliła, że każdy naturalny fragment ciała jest ciekawy i piękny.

botki damskie APIA

Podczas pokazu mody APIA&ORSKA odlane z mosiądzu, wyodrębnione części ciała w odważny, nowatorski sposób zdobiły ubrania i wspierały przekaz, mający na celu wzmocnienie akceptacji ludzkiej fizyczności, w jej naturalnej, różnorodnej i nie wymuskanej odsłonie. 

Z całą pewnością kolekcja biżuterii Orska Body wymaga otwartości, tak jak w rzeczywistości wymaga jej ciało, którego piękno tkwi w różnorodności.

sztyblety damskie na platformie APIA

Bardzo bliskie jest nam kreatywne podejście do mody i cenimy wieloaspektowy kontekst jaki towarzyszy pracy projektantów, dlatego szczególnie doceniamy projekty Anny Orskiej

pokaz mody buty APIA AW 20 buzuteria ORSKA

Do pokazu mody APIA i ORSKA wykorzystaliśmy tylko czarne buty z naszej, damskiej kolekcji.  

Nasze buty miały uzupełniać i nie dominować podczas prezentacji. Czarne botki, czarne sztyblety damskie, luksusowe trzewiki i damskie półbuty sprawdziły się znakomicie.

pokaz mody buty APIA biżuteria kolekcja Body ORSKA

Uniwersalny ale niebanalny charakter butów z damskiej kolekcji APIA oraz odważna biżuteria ORSKA Body, perfekcyjnie podkreśliły artystyczny charakter stylizacji przygotowanych przez Annę OrskąKatarzynę Sokołowską oraz Annę Męczyńską.

Perfekcyjnie przygotowany pokaz mody APIA i ORSKA odbył się w Poznaniu podczas wydarzeń związanych z 15 edycją Klubu Starego Browaru. Kolekcję prezentowały najlepsze polskie modelki, miedzy innymi finalistki programu Top Model TVN.

buty APIA Orska biżuteria

Zainspirujcie się zaprezentowanymi zestawami ubrań, które doskonale sprawdzą się na wiele okazji i z całą pewnością wyróżnią Was z tłumu.

Buty z pokazu mody APIA i ORSKA znajdziecie w naszym sklepie internetowym oraz w salonach obuwniczych APIA.

Serdecznie zapraszamy.

Fot. J. Wittchen