16-04-2019

Najpiękniejsza Panna Młoda - pokaz kolekcji NIUMI & APIA

Najpiękniejsza Panna Młoda - pokaz kolekcji NIUMI & APIA

Zaprezentowaliśmy nasze buty na stopach finalistek konkursu Najpiękniejsza Panna Młoda. Najciekawsze podczas tej modnej prezentacji był fakt, że nie ubraliśmy dziewczyn w suknie ślubne, ale w modne zestawy w stylu sportowej elegancji. Zaproponowaliśmy Pannom Młodym stylizuje w których czuły się pięknie i bardzo swobodnie. Nad perfekcyjnym przygotowaniem stylizacji czuwała stylistka, kreatorka wizerunku - Basia Józefiak autorka bloga Twoja PeSa

Kolekcji butów APIA towarzyszyły ubrania z najnowszej kolekcji Niumi. Wyjątkowej, polskiej marki oferująca oryginalną odzież dla kobiet. To młoda duchem marka tworzona przez poznańskie projektantki - Asię Łupicką oraz Dorotę Cieszyńską - charyzmatyczną uczestniczkę programu Project Runway. 

Ubrania Niumi w niebanalny sposób łączą różne style i znakomicie komponują się z kolekcją naszych butów w sportowym stylu -sneakersów APIA. Projektantki perfekcyjnie zestawiają klasyczne kroje ze sportowym lookiem oraz elementami glam rocka, grunge i boho. Ubrania Nium, podobnie jak buty APIA, tworzone są z pasją oraz dbałością o najdrobniejsze detale i również dostępne tylko w luksusowych, limitowanych kolekcjach.

Natomiast projekt Najpiękniejsza Panna Młoda to konkurs skierowany do przyszłych Panien Młodych! Każda edycja rozpoczyna się na Targach Ślubnych w Poznaniu. Ze wszystkich złożonych tam zgłoszeń wybrana zostaje finałowa dziesiątka kobiet, które rywalizują o miano Najpiękniejszej Panny Młodej podczas Gali Finałowej organizowanej w BlowUpHall w Starym Browarze.

Zobaczcie Najpiękniejsze Panny Młode roku 2019.

mokasyny damskie loafersy APIA

różowe snekersy APIA Mari

sneakersu UGG buty APIA

sneakersy APIA Hala ss19 Niumi

sneaeakersy-Igi&Co-buty-APIA-pokaz-Niumi

sneakersy Ugg kolekcja APIA ss 19

sneakersu buty APIA pokaz Niumi

białe sneakersy APIA

futrzane sneeakersy nando muzi kolekcja butów apia