27-04-2018

Luksus na co dzień - niebanalne sneakersy Alberto Guardiani - buty, które nosi Cristiano Ronaldo

Luksus na co dzień - niebanalne sneakersy Alberto Guardiani - buty, które nosi Cristiano Ronaldo

To nie przypadek, że największa gwiazda futbolu - Cristiano Ronaldo -  wybrał sneakersy Alberto Guadriani. Ronaldo zna się na modzie i ceni luksus, a model sneakersów Onesoul Alberto Guardiani, doskonale spełnia te wymagania.

luksusowe sneakersy Alberto Guardiani kolekcja APIA

Od wielu sezonów w kolekcji butów APIA znajdziecie najlepsze modele marki Alberto Guadriani. My również wiemy co modne i luksusowe. 

sneakersy Alberto Guardiani kolekcja APIA

Alberto Guardiani to ekskluzywna marka obuwnicza z rodzinnymi tradycjami. Historia firmy rozpoczęła się kiedy Luigi i Dino Guardiani założyli warsztat szewski w malowniczym miasteczku Fermo, położonym w znanym z produkcji najlepszych butów, włoskim regionie Marche. Firma zrobiła znaczący krok naprzód wraz z pojawieniem się drugiego pokolenia rodziny Guardiani. Marka, odważnie wkroczyła w modę damską i rozpoczęła podbój świata mody.

sneakersy damskie Onesoul Alberto Guardiani SS18 kolekcja APIA

Dzięki zaangażowaniu, kreatywności oraz przedsiębiorczości właścicieli firma ugruntowała swoją pozycję na włoskiej i międzynarodowej scenie obuwniczej. Przywiązanie do tradycji pozostało ale wyczucie trendów wyznaczyło nowe tory rozwoju marki.

lux sneakersy Onesoul Alberto Guardiani APIA ss18

Do dziś wszystkie modele butów Alberto Guardiani produkowane są z zastosowaniem ręcznej pracy i z zachowaniem wszystkich, włoskich tradycji sztuki szewskiej. Oczywiście, nowoczesne technologie towarzyszą rzemieślniczym umiejętnością aby przyspieszyć i poprawić jakość produktów, ale dokładność wykonania nadal pozostaje na pierwszym planie.

luksusowe sneakersy trampki Alberto Guardiani kolekcja APIA

Obecnie Alberto Guardiani to jedna z najbardziej rozpoznawalnych, włoskich firm obuwniczych – uznani pionierzy i wirtuozi w produkcji luksusowych sneakersów.

sneakersy Onesoul Alberto Guardiani SS18 APIA

Luksus na co dzień, uniwersalność i designerska kreatywność  to cechy, które wyróżniają buty Alberto Guardiani. Umiejętne połączenie rzemieślniczej tradycji, modowych trendów oraz wyrafinowanego włoskiego szyku - to motto marki Alberto Guardiani.

Propozycje renomowanego brandu są synonimem miejskiego stylu, w którym swoboda przenika się z elegancją. Sportowa, miejska elegancja - styl, który odzwierciedla kwintesencję współczesnych oczekiwań, trend w którym luksus spotyka się z wygodą.

Trendsetterska marka Alberto Guardiani jest na stałe obecna w najlepszych magazynach poświęconych modzie i stylowi, oraz co sezon wyznacza kierunki w trendach obuwniczych. Najnowszy model Onesoul, to z całą pewnością zapowiedź tego, co stanie się modowym hitem.

sneakersy-meskie-alberto-guardiani-onesoul

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą kolekcją butów Alberto Guardiani wyselekcjonowaną specjalnie dla sklepów APIA.