29-10-2020

Kobieca energia na pokazie kolekcji APIA i Molton

Kobieca energia na pokazie kolekcji APIA i Molton

W Poznaniu odbył się przegląd najciekawszych trendów sezonu jesienno-zimowego. Tym razem, najnowszą kolekcję damskich butów APIA, zaprezentowaliśmy z kobiecymi ubraniami marki Molton.

Podczas pokazu mody, przygotowanego pod okiem reżyserki Katarzyny Sokołowskiej i stylistki Anny Męczyńskiej, zaprezentowaliśmy to co w codziennej, damskiej modzie jest ponadczasowe i zawsze na topie: kobiece sukienki, ołówkowe spódnice, damskie garnitury, oraz ciepłe płaszcze i kurtki puchówki.

Nasze buty znakomicie uzupełniły jesienno-zimowe stylizacje. Zgrabne kozaki, botki na słupkowych obcasach, szpilki i retro loafersy, doskonale podkreśliły kobiece propozycje marki Molton.

Zobaczcie fotorelację z pokazu mody APIA i Molton - pokazu przepełnionego zestawami ubrań dla energicznych i eleganckich kobiet, które z dumą prezentują własne atuty i profesjonalizm.

kozaki APIA botki APIA pokaz Molton

kozaki za kolano APIA

loafersy damskie mokasyny damskie APIA

mokasyny damskie na słupku loafersy APIA

kozaki damskie APIA

botki damskie na szpilkach APIA

szpilki APIA botki APIA pokaz Molton

szpilki z kokardą APIA Maria

eleganckie botki damskie APIA

Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów współpracy z marką Molton. Obie firmy łączy wiele wspólnych cech.

APIA, podobnie jak Molton, jest polską marką premium.

Obie firmy obecne są na rynku już od ponad 30 lat. Nasz pierwszy salon obuwniczy otworzyliśmy w Gdańsku w 1991 roku, natomiast Molton swój pierwszy sklep otworzył 8 lat później.

Od tego czasu, obie marki starają się dbać o najwyższą jakość produktów, a promując najnowsze trendy, dostosowują kolekcje do oczekiwań Polek.

Damska kolekcja APIA to komfortowe buty najwyższej jakości w niebanalnym stylu.

Damska kolekcja Molton to ponadczasowe fasony oparte o perfekcyjny krój i czystą formę - ubrania stworzone są z najwyższej jakości tkanin i dopracowana w najdrobniejszym detalu.

Z radością czekamy na kolejny, wspólny pokaz mody.

APIA Molton pokaz mody AW20

Fot. J. Wittchen