18-05-2019

Kapsułowa garderoba - inspirujący pokaz APIA 303 Aveneu

Kapsułowa garderoba - inspirujący pokaz APIA 303 Aveneu

Stworzenie praktycznej i stylowej garderoby, złożonej z ubrań i butów, które łatwo można ze sobą zastawiać to marzenie wielu z nas.

Tworzenie garderoby kapsułowej (capsule wardrobe) - minimalistycznej szafy w której nie ma rzeczy niedopasowanych i nienoszonych, to coraz popularniejszy trend.

Pomysł garderoby kapsułkowej stworzyła w latach 70. właścicielka butiku „Wardrobe” Susie Faux, natomiast rozwinęła go znakomita projektantka Donna Karan, która jak głosi plotka, całą swoją garderobę skomponowała z siedmiu rzeczy. 

Tworzenie szaf kapsułowych związane jest z rosnącą świadomością zagrożeń ekologicznych oraz rozwijającą się potrzebą ograniczenia zakupoholizmu – rozwoju zrównoważonego konsumpcjonizmu, który zakłada dokonywanie rozsądniejszych, bardziej przemyślanych zakupów.

Dążymy do tego, by nasze ubrania były rozsądniej wybierane, by dłużej służyły więc były wysokiej jakości. Tworząc kapsułową garderobę stawiamy na jakość nie na ilość ubrań.

Jak w praktyce skonstruować kapsułową garderobę najlepiej obrazuje nasz, najnowszy pokaz mody z marką 303 Avenue.

Zarówno kolekcja butów APIA oraz ubrania 303 Avenue idealne sprawdzą się podczas budowania kapsułowej garderoby.

Klasyczne półbuty typu derby APIA Maryann, uniwersalne, czarne loafersy APIA z klamrą, czółenka na słupku APIA Classic w subtelnym, cielistym kolorze czy botki APIA typu ankle boots, to kategorie butów, które doskonale połączyły się z ponadczasowymi ubraniami 303 Avenue: plisowaną solejką, lekką sukienką czy przewiewnymi spodniami o prostym kroju.

pokaz mody buty Apia 303Avenu

Garderoba kapsułkowa to dążeń do posiadaniu własnego stylu dopasowanego do osobowości i typu urody. Buty i ubrania, które łatwo jest ze sobą zestawić, w których dobrze wyglądamy i doskonale się czujemy to marzenie wielu kobiet. Wstajesz rano i wiesz co na siebie włożyć – garderoba kapsułowa to idea, która stara się sprostać temu wyzwaniu.

Podczas kompletowania minimalistycznej szafy wybieramy przede wszystkim klasyczne ubrania i buty dobrej jakości, natomiast charakter i indywidualny styl naszych kapsułowych zestawów tworzą sezonowe dodatki – torebki i akcesoria.

Kapsułkowa garderoba mieści niedużo rzeczy, które dobrze łączą się ze sobą i w których czujemy się swobodnie. Najważniejszymi zasadami kapsułkowej garderoby są: wysoka jakość ubrań, perfekcyjny krój oraz klasyczne, uniwersalne fasony.  

Wielka moda mieści się w małej szafie” 

takie jest motto Marzenny Niemoczyńskiej, założycielki marki 303 Avenue, pasjonatki mody i sztuki.

Marzenna Niemoczyńska od wielu lat działa w branży mody, to ona odpowiada za spektakularną metamorfozę Magdy Gessler, którą możemy podziwiać m.in. w „Kuchennych rewolucjach”. Sama też zrewolucjonizowała swoje życie zakładając własną markę odzieżową 303 Avenue - markę dla kobiet, które od ubrań oczekują najwyższej jakości, komfortu oraz młodzieńczej lekkości łączonej z ponadczasowym stylem.

Według Marzeny Niemoczyńskiej "styl to niewiele rzeczy, ale dobrej jakości. Paradoksalnie posiadanie dużej szafy wypełnionej ubraniami powoduje, że kobiety tracą styl. A styl to tak naprawdę niewiele elementów, za to dobrej jakości. Kiedy skompletujemy takie zestawy, to po obudzeniu się rano nie musimy myśleć, co na siebie włożyć".

Mottem marki 303 Avenue jest projektowanie ubrań na tyle uniwersalnych, by doskonale komponowały się z pozostałymi elementami posiadanej już garderoby. 

Zdecydowanie zgadzamy się z takim spojrzeniem na modę i w podobny sposób komponujemy kolekcje butów APIA. Staramy się, aby nasze buty dobrze łączyły się z różnymi stylami ubrań.

Buty APIA mają sprawdzać się w stylizacjach biznesowych, eleganckich, casualowych, wakacyjnych zestawach boho, artystycznych stylizacjach w minimalistycznym stylu czy w sportowo-miejskim looku.

Kolekcja APIA to w znaczącej większości komfortowe fasony doskonałej jakości butów, które dobrze komponują się z ubraniami codziennymi oraz eleganckimi.

Buty APIA dobrze pasują jako buty do pracy, buty na weekend, buty na wakacje, buty na spacery, buty na randki, buty na imprezy, buty na rodzinne spotkania oraz buty na eleganckie przyjęcie, buty do teatru czy buty na oficjalne gale

Dobra jakość pozwala łączyć ze sobą ekskluzywne produkty i osiągnąć dobry efekt.

kowbojki JoGhost kolekcja butów APIA look 303Aveneu.jpg

letnie botki sznurowane APIA sukienka 303 Aveneu

półbuty nude derby damskie APIA Maryann look 303Aveneu.jpg

mokasyny loafersy Hogl buty APIA look 303 Aveneu.jpg

ankle boots APIA Roni look 303 Aveneu.jpg

mokasyny damskie APIA sukienka 303 Aveneu

kowbojki JoGhost buty APIA look 303Aveneu

czółenka na słupku nude APIA look 303Aneneu

Damskie stylizacje APIA & 303 Avenue to ponadczasowe zestawy, charakteryzujące się doskonałą jakością i ponadczasowym designem. Wszystkie buty zaprezentowane podczas pokazu mody znajdziecie w naszych salonach obuwniczych. Serdecznie zapraszamy.