14-06-2019

Gorące lato - pokaz kolekcji butów APIA i strojów kąpielowych oraz bielizny Clodi

Gorące lato - pokaz kolekcji butów APIA i strojów kąpielowych oraz bielizny Clodi

Pokazy damskiej mody, podczas których prezentujemy ekskluzywną bieliznę i zgrabne buty na wysokich obcasach, zawsze wzbudzają entuzjastyczne emocje. Podobnie było w czasie ostatniego pokazu APIA w Starym Browarze w Poznaniu.

Podczas wiosennej edycji Klubu Starego Browaru, zaprezentowaliśmy kobiece buty APIA w duecie z luksusową bielizną oraz kolekcją strojów kąpielowych z multibrandowego butiku Clodi.

Atrakcyjny pokaz butów APIA i bielizny Clodi wzbudził duże zainteresowanie i ogromny aplauz publiczności. 

pokaz mody buty APIA bielizna Codi

Perfekcyjną prezentację kolekcji APIA & Clodi przygotowała Katarzyna Sokołowska, a jako modelki wystąpiły uczestniczki TopModel TVN, miedzy innymi Katarzyna Szklarczyk - finalistka 7 edycji programu Top Model

pokaz mody stary browar buty APIA bielizna Codi

Doskonałej jakości produkty w kobiecych stylizacjach, dynamiczna muzyka, a przede wszystkim profesjonalne, pełne energii modelki, stworzyły pokaz mody, który na długo utkwił w pamięci.

Buty APIA na zgrabnych sylwetkach modelek wyglądały zjawiskowo, a watro zaznaczyć, że nie prezentowaliśmy jedynie zgrabnych szpilek APIA na wysokich obcasach. Buty na pokaz mody APIA & Clodi zostały dobrane do charakteru bielizny i strojów kąpielowych, tak by podkreślić bardzo luksusowy i oryginalny styl prezentowanych zestawów.

Podczas pokazu podziwialiśmy: złote sandały na słupku APIA Napoli, czółenka peep-toe ze zdobionym kamieniami obcasem APIA Sorrento, espadryle na koturnie APIA Lapisa czy klapki na obcasie w buduarowym stylu APIA Nova.

pokaz mody buty APIA koturny espadryle bielizna Codi

pokaz mody buty klapki na słupku APIA Nova bielizna Codi

pokaz mody buty APIA klapki Nova bielizna Codi

pokaz mody buty peep toe Sorrento APIA bielizna Codi

pokaz mody buty espadrylw koturny APIA bielizna Codi

pokaz mody sandały na obcasie Napoli buty APIA bielizna Codi

pokaz mody czółenka peep toe Sorrento buty APIA bielizna Codi

pokaz mody buty APIA espadryle na koturnie bielizna Codi

Bardzo lubimy prezentować buty APIA w zestawie z ekskluzywną bielizną Clodi. Takie połączenie przyciąga i koncentruje uwagę na detalach, doskonałych materiałach, nienagannym kroju i niebanalnym wzornictwie.

Clodi to sieć salonów z luksusową bielizną, które od wielu lat łączą w swoich kolekcjach komfort i wyrafinowaną elegancję. Clodi odważnie wyznacza trendy w dziedzinie kobiecej bielizny stawiając na najwyższą jakość. W pełni zgadzamy się z takim, odważnym spojrzeniem na modę i przywiązaniem do najwyższej jakości.

APIA podąża dokładnie tą samą drogą, stawiając na najwyższą jakość butów i promując nowe trendy obuwnicze.

pokaz mody buty APIA bielizna Codi

Wszystkie buty zaprezentowane podczas pokazu mody APIA&Clodi znajdziecie w naszych salonach obuwiniczych APIA oraz w sklepie internetowym.