05-04-2021

Buty Colmar sportowy design w najlepszym wydaniu

Buty Colmar sportowy design w najlepszym wydaniu

W kolekcji butów APIA na wiosnę i lato 2021 proponujemy sneakersy i klapki włoskiej marki Colmar, słynącej z produkcji najwyższej jakośći odzieży outdoorowej

Ubrania Colmar już dawno docenione zostały przez entuzjastów sportów ale w codziennych, miejskich styliazcjach również sprawdzają sie znakomicie.

colmar travis buty apia

Colmar to marka legenda, kojarzona z głównie z najwyższej jakości odzieżą do uprawiania narciarstwa, jednak projaktanci marki nie poprzestają wyłącznie na kolekcjach typowo sportowych.

Podążając za nowymi trendami i zmienającymi się oczekiwaniami, w najnowszej ofercie Colmar znajdziecie lifestylowe sneakersy męskie, damskie oraz ponadczasowe klapki w sportowym stylu. I co najważniejsze, niezależnie od przeznaczenia, produkty marki Colmar zawsze zachwycają perfekcyjnym wykonaniem. 

Buty Colmar to idealne połączenie sportowych tradycji z innowacyjnością i najnowszą modą.

damskie i męskie sneakersy Colmar buty APIA

W nowej kolekcji butów COLMAR – sezon wiosna/lato 2021, sportowy styl zyskał większą swobodę i charyzmatyczny miejski design.

sneakersy Colmar kolekcja butów APIA

Odważne, modne kolory, prefekcyjnie dopracowane detale i futurystyczne linie nadają butom COLMAR charakterystyczną i niepowtarzalną estetykę.

męskie sneakersy Colmar buty APIA

Buty COLMAR to codzienny komfort użytkowania i jedncześnie najlepszy wybór dla tych, którzy podążając własną drogą kreują swój oryginalny styl.

Colmar sneakers buty APIA

Oprócz topowych sneakerów w sezonie wiosna - lato 2021 znajdziecie męskie i damskie klapki Colmar, które znakomicie sprawdzą się zarówno w miejskich zestawach oraz jako buty na wakacje, klapki na basen czy wygodne kapcie domowe.

klapki Colmar buty APIA

Najwyższa jakość, modny design i komfort to cechy, które wyróżniają buty Colmar, dlatego warto sprawdzić je na własnych stopach.