09-11-2018

Buty APIA otulone kaszmirem - pokaz mody APIA Stefanel

Buty APIA otulone kaszmirem - pokaz mody APIA Stefanel

Przedstawiamy kolejną relację z pokazów mody, podczas których zaprezentowaliśmy najnowszą, zimową kolekcję butów i torebek APIA. 

Tydzień mody odbywał się w Starym Browarze w Poznaniu. Zaproszeni goście mieli okazję odwiedzić  ekskluzywny Blow Up Hall 50 50, wysłuchać niezwykłego koncertu Marcina Wyrostka na szachownicy w Starym Browarze oraz spotkać gwiazdy i docenić efekty pracy specjalistów od najlepszych pokazów mody w Słodowni Starego Browaru. 

12 edycja Klubu Starego Browaru Blow Up Hall

Pokazy mody reżyserowała niezastąpiona Katarzyna Sokołowska.

Katarzyna Sokołowska reżyser pokazów APIA Klub Starego Browaru

Inicjatorką wydarzeń związanych z XII Klubem Starego Browaru była charyzmatyczna Marta Klepka, natomiast o najwyższy poziom stylizacji prezentowanych podczas pokazów mody dbała profesjonalistka - Anna Męczyńska.

12 edycja Klubu Starego Browaru Anna Męczyńska Marta Klepka

Tym razem buty i torebki APIA zaprezentowały się w duecie z damską kolekcją Stefanel.

Stefanel to ekskluzywna marka, która powstała na początku lat 60. XX wieku we Włoszech i stale umacnia swoją pozcycję w dziedzinie najwyższej jakości, codziennych ubrań.

Sukces tej marki to najlepszy dowód na to, że ponadprzeciętna jakość i klasyka bronią się same. 

Ubrania Stefanel nie wymagają krzykliwych aplikacji, jaskrawych kolorów, ani przesadnej dekoracyjności - tu liczy się perfrkcyjny krój, dbalość o doskonałe wykonanie i  najlepsze tkaniny.

Feel more, czyli poczuj więcej, to dewiza marki Stefanel zakochanej w  przytulnych kaszmirach, jedwabiach, najwyższej jakości bawełnie i przewiewnym lnie.

Jak na zakochanych w modzie Włochów przystało, projektanci Stefanel wierzą, że jedynie korzystając z najwyższej jakości materiałów można stworzyć ubrania wysokiej klasy, eleganckie, a jednocześnie komfortowe i ponadczasowe. W pełni zgadzamy się z takim sposobem spojrzenia na modę. Projektując buty APIA, także stawiamy na najwyższą jakość wykonania i najlepsze materiały. Zależy nam na tym aby komfort, który nierozerwalnie związany jest z najlepszą jakością, odczuwalny był zawsze kiedy nosicie buty APIA.

Biorąc pod lupę nasze buty i ubrania Stefanel stworzyliśmy eleganckie stylizacje, idealne zarówno na codzienne spacery, do pracy czy na weekendowe oraz wakacyjne wyjazdy.

szare botki APIA Kasia sweter spodnie Stefanel

trapery z futrem z lisa APIA Nando Muzi torebka APIA Cracovia

sneakersy Nando Muzi APIA sukienka Stefanel

botlki APIA Magda P look Stefanel

botki APIA Nando Muzi płaszcz Stefanel

botki APIA Adua spodnie sweter Stefanel

botki APIA Amelia tunika szal Stefanel

trapery na obcasie APIA Nando Muzi look Stefanel

pokaz APIA Stefanel 12 edycja Klubu Starego Browaru

Buty z pokazu mody APIA i Stefanel znajdziecie w naszych salonach obuwniczych.

Serdecznie zapraszamy.